ZOBACZ JAK ŁATWO OPŁACISZ SWOJE AUTO
KILKA RODZAJÓW WYNAGRODZEŃ
 
Poniższe informacje odnośnie planów wynagrodzeń kierowane są w szczególności do tych osób, które cierpią na czwartą chorobę świata = brak pieniędzy... lub zwyczajnie chcą dodatkowe źródło dochodu, które z czasem może stać się tym głównym podstawowym.

Wszelkie prowizje i bonusy biorą się tylko i wyłącznie z własnych zakupów kapsułek, oraz z zakupów osób należących do naszego zespołu.
Pakiety (zestawy) kapsułek poza ceną, mają przypisaną wartość punktową tzw.CV na podstawie której naliczane są wynagrodzenia i bonusy.

Jeśli w tym momencie nie masz pieniędzy lub należysz do osób jeszcze nie zdecydowanych na zażywanie kapsułek, to możesz zarejestrować się i zacząć współpracę bez zakupu produktów. W tym przypadku kliknij na odnośnik:
Osobiście preferuję pakiet nr.6, bo zawiera wszystko, co potrzebuję dla utrzymania dobrego stanu zdrowia, energii, optymalnej wagi ciała. Pakiet ten działa synergetycznie, a więc trzy rodzaje kapsułek zażywane razem (rano zielona kapsułka - wieczorem biała i fioletowa) dają o wiele lepsze efekty niż stosowane oddzielne czy naprzemiennie. Również pod kątem biznesu jest to idealny pakiet.

Wybierz swój optymalny pakiet i zacznij nowe, zdrowe, bogate życie z
BEPIC !
Firma BEPIC zapewnia kilka rodzajów wynagrodzeń i bonusów:

   •    FAST START BONUS - bonus szybkiego startu (50% od pierwszego zakupu nowego klienta lub partnera płatne natychmiastowo)
   •    BONUS BINARNY - do 20% CV swojej mniejszej struktury binarnej (płatne co tydzień) 
   •    SPONSORING MATCHING BONUS - bonus sponsorski 20% zarobków od swoich osobistych partnerów (płatne co tydzień)
   •    GENERACYJNY BONUS SPONSORSKI - otrzymasz 10% Bonusu Binarnego partnerów z poziomu od 2 do 4 w zależności od twojej rangi
         (płatne co tydzień)
   •    GLOBAL BONUS POOL - zaczynając od kwalifikacji Diamentowej, bierzesz udział w comiesięcznym podziale puli wynoszącej 2%
         całkowitego obrotu firmy pomiędzy wszystkimi partnerami w kwalifikacji Diamentowej. Kwota ta jest dzielona pomiędzy wszystkich
         partnerów w kwalifikacji Diamond (płatne co tydzień).
   •    CAR BONUS - bonus samochodowy (płatny miesięcznie do 500$)

Nie ma większego sensu szczegółowe omawianie tych wszystkich bonusów na łamach tych stron, dlatego też poniżej znajdziesz podstawowe informacje w zakresie tylko CAR BONUS, czyli bonusu samochodowego.
Oczywiście, docelowo chcąc budować ten biznes w sposób wiarygodny - należy osobiście korzystać z tych fantastycznych produktów, bo tylko wtedy możemy prawdziwie wypowiedzieć się o ich właściwościach i zbawiennym oddziaływaniu na nasz organizm.

W zależności od własnych celów i potrzeb dostępnych jest kilka rodzajów pakietów:
CAR BONUS - WYPŁACANY W KAŻDYM MIESIĄCU
To jesteś TY - potrzebujesz czuć się dobrze, ładnie wyglądać, cieszyć się dobrym zdrowiem, tryskać energią, mieć więcej pieniędzy. Większość ludzi na świecie ma całkiem podobne oczekiwania. Po zapoznaniu się z ofertą BEPIC decyzja Twoich partnerów to współpraca...
Ania - fajna koleżanka. Pracuje w korporacji finansowej. Ma dość sporą nadwagę. Jej cel to utrata niechcianych kilogramów. Zależy jej również na zwalczeniu stresu i przemęczenia. Dzięki zażywaniu ACCELER8 wreszcie śpi jak niemowlę. W swoim gronie koleżanek z pracy pochwaliła się współpracą z BEPIC. Ma teraz swoją czwórkę partnerek, a następni wkrótce dołączą do jej zespołu. Widzą efekty jakie osiągnęła Ania chociażby z utratą wagi...
Jacek (szwagier) - już prawie emeryt. Całe życie przepracował za kółkiem. Chce pozbyć się różnych dolegliwości i pozyskać więcej energii. Szuka też dodatkowego źródła dochodu. Niestety wyliczona emerytura okazuje się farsą.
W gronie znajomych i rodziny bez trudu znalazł swoich czterech partnerów, którzy mają podobne potrzeby...
Dorota - najlepsza sąsiadka. Pracuje w sklepie spożywczym. Jej cel to detoksykacja organizmu i przywrócenie prawidłowego metabolizmu. Już wie, że przez ponad 40 lat życia "nazbierała" w swoim organizmie trochę toksycznych śmieci. Chce też obniżyć ciśnienie krwi i unormować poziom cholesterolu. Świadomie wybiera naturalne produkty BEPIC. Bardzo motywują ją otrzymywane bonusy...W kręgu rodziny i przyjaciół bez problemu dobrała sobie do współpracy swoją "czwórkę"...
Kamil - dobry znajomy. Jeszcze student. Bardzo "kręci" go nowe auto. Ma świadomość, że w tradycyjnym wymiarze pracy nie ma szans na taki zakup. Nie docenia jeszcze właściwości zdrowotnych kapsułek, natomiast widzi dla siebie w BEPIC potężny potencjał zarobkowy. W swoim środowisku ma czterech partnerów, którzy mają całkiem podobne podejście. A wszystko za sprawą CAR BONUS...
CEO ERIC CAPRARESE - CAR BONUS
WISIENKA NA TORCIE DO BONUSU SAMOCHODOWEGO
W celu ułatwienia i obniżenia kosztów otrzymania leasingu (lub wynajmu długoterminowego) nowego samochodu przygotowaliśmy specjalną ofertę flotową dla Partnerów BEPIC, na dużo korzystniejszych warunkach niż to jest możliwe na warunkach indywidualnych.
Dotyczy osób, które osiągnęły lub osiągną Bonus Samochodowy do końca sierpnia i chcą zmienić swój wysłużony samochód na całkiem nowy i dzięki temu otrzymywać bonus w pełnej wysokości 500$ zamiast 250$. Dla osób, które osiągną bonus w późniejszym okresie oferta samochodów może się różnić.

Należy zaznaczyć, że decyzja o podjęciu leasingu powinna być bardzo przemyślana i odpowiedzialna i tylko wtedy, kiedy mamy pewność że nie będziemy mieli problemów ze spłatą raty leasingowej nawet wtedy, kiedy nie uda nam się osiągnąć w którymś miesiącu bonusu lub jesteśmy pewni że na pewno bonus otrzymamy.

Pierwsza grupa samochodów została tak skalkulowana, aby Bonus Samochodowy pokrywał zarówno koszt leasingu jak i większość kosztów eksploatacji i dotyczy samochodów klasy średniej wyższej. Wszystkie samochody są bardzo dobrze wyposażone. Końcowe wyposażenie ustala się przy podpisaniu umowy. Podane ceny dotyczą samochodów dostępnych w sierpniu i wrześniu. Są to przykładowe wybrane najbardziej interesujące okazje dotyczące wynajmu lub leasingu na 1-2 lub 3 lata i mogą różnić się w zależności od deklarowanego przebiegu. Podane ceny są cenami netto i w nawiasach ceny brutto raty miesięcznej . Dodatkowo należy doliczyć koszt ubezpieczenia ok 2,4 do 3 tyś rocznie zależnie od ceny auta. Co najważniejsze ceny podane dotyczą umów z zerową wpłatą wstępna. Przy wpłacie wstępnej ceny są niższe.

1 - GRUPA

    •  Toyota Corolla 1,6 Premium - Bez wpłaty wstępnej 814 zł. netto /m (1001 zł brutto)
    •  Toyota Auris Kombi 1,8 Hybryd Active - Bez wpłaty wstępnej 885 zł. netto/m (1088 zł brutto)
    •  Toyota C-HR 1,8 Hybryd Premium - Bez wpłaty wstępnej 1054 zł. netto/m (1296 zł)
    •  Nissan Qashqai 115 KM (2018r) - Bez wpłaty wstępnej 819zł. netto/m (1007 zł)
    •  Mini Cooper automat nawigacja Paper White - Bez wpłaty wstępnej z pełnym serwisem w racie na dwa lata 978 zł. nett/m (1202 zł)

2 - GRUPA

Auta klasy premium - przy tej grupie kwota Bonusu wystarczy na ratę, ale do eksploatacji trzeba dopłacić.

    •  Volvo XC 60 d3 R disign - Bez wpłaty wstępnej na dwa lata 1180 zł netto/m (1451 zł brutto)
    •  Audi A6 aut. czujniki parkowania, pakiet comfort, skóry - Na trzy lata 1421 zł netto /m. (1748 zł brutto)
Copyright © BusinessTeam24 - 2018 | All rights reserved | Project design: BusinessTeam24
ZAWSZE JESTEŚMY WEWNĄTRZ WIRU ZDROWIA, POMYŚLNOŚCI i DOBROSTANU !